Katrs posms ir nozīmīgs.

Atrašanās vietas noteikšana pēc mobilā telefona

 1.30  / mēnesī
Pirmais mēnesis bez maksas!

Reģistrējies

Saprātīgas izmaksas un tas pats serviss

Nekādu papildus iekārtu vai programmatūru

Var tikt izmantots jebkurš mobilais telefons

Atrašanās vieta

Nosaki telefona atrašanās vietu ar precizitāti līdz 50 metriem. Kurkur.lv parādīs tev kolēģa, tuvinieka vai drauga atrašanās atrašanās vietu kartē, iezīmējot lauku, kurā atrodas viņa mobilais telefons.

Vēsture

Dati par atrašanās vietām tiek saglabāti arhīvā un pieejami jebkurā laikā. Vari pārlūkot, kur kolēģa vai drauga mobilais telefons atradies pirms pāris stundām vai pirms mēneša.

Vietu definēšana

Piešķir katrai atrašanās vietai nosaukumu, piemēram, “birojs” vai “Valmieras filiāle” un viegli pārlūko, kur atrodas tavi kolēģi, draugi vai radinieki.

Var tikt izmantots jebkurš mobilais telefons

Veido pats savas grupas un sadali visus lietotājus ērti pārskatāmās grupās, piemēram, kolēģi, draugi vai bērni un kartē redzēsi tikai izvēlēto lietotāju grupu.

Var tikt izmantots jebkurš mobilais telefons

Tavu atrašanās vietu varēs redzēt tikai ar tavu atļauju un vienmēr varēsi redzēt, kuriem cilvēkiem esi devis iespēju redzēt savu atrašanās vietu un šo iespēju atslēgt, ja pārdomāsi. Arī tu redzēsi tikai to cilvēku atrašanās vietu, kuri būs tevi apstiprinājuši.

 Kātas  darbojas?

Mobilais operators atgriež lietotājām ērti uzskatāmu informāciju kartē ar telefona atrašanās vietu un precizitāti. Precizitāte atkarībā no atrašanās vietas un bāzes stacijas var būt 50–2000m.

Mobilais operators sazinās ar lietotāja tālruni, lai varētu noteikt, kuras bāzes stacijas tuvumā atrodas mobilais telefons.

Lietotājs kurkur.lv mājas lapā pieprasa interesējošā telefona atrašanās vietu.

Mobilais operators nosaka, kuras bāzes stacijas tuvumā atrodas telefons un kāds ir iespējamais attālums līdz tam.